[INFO] Najlepsze serwisy Śląsk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • GMA
    Classic
    • 2011
    • 9

    [INFO] Najlepsze serwisy Śląsk

    Zamieszczone przez przemek88
    Mogłeś zrobić tak: jeśli nie podali Ci powodu zatrzymania nie trzeba było wysiadać z auta i poinformować panów niebieskich ze ze jedziesz dalej. No chyba ze by powiedzieli ze to rutynowa kontrola
    wiesz, ja już wyrosłem z szarpania się z policją, nic dobrego z tego nie wynika
    generalnie nie mam już 15 lat i chciałbym być traktowany jak dorosły, ze swojej strony oferuję to samo

    naprawdę dawno nie trafiłem na takich boroków i to w MIEŚCIE STOŁECZNYM :lol:

    mój post wynika po prostu ze :shock:
    zawsze do przodu
  • Kristofokles
    Drive
    • 2010
    • 92

    #2
    [INFO] Najlepsze serwisy Śląsk

    Witam Was, jakie są najlepsze Serwisy Autoryzowane Skody na Śląsku w/g Was?? Moje pytanie jest podyktowane tym, że mam OIIFL z kwietnia 2009 i należy jej się już pierwszy przegląd a nie chcę jechać do pierwszego lepszego ASO!

    Komentarz

    • Angel
      Rider
      • 2008
      • 503
      • Octavia III combi (5E5)
      • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM
      • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

      #3
      Emida w Rudzie Śląskiej.
      Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

      Komentarz

      • bzyq_74
        RS
        • 2008
        • 3467
        • Volkswagen
        • BXE 1.9 TDI PD 105 KM
        • CYKA 2.0 TDI CR 150 KM

        #4
        tel do Serwisu w Emidzie 032 340 07 80-85 lub 606 820 507

        Tu nasze opinie o Emidzie:
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...25297&start=15
        MARCIN
        Mój szkodnik

        Komentarz

        • Kristofokles
          Drive
          • 2010
          • 92

          #5
          A miał ktoś styczność z: http://auto-centrum.tychy.pl/nowa/pl/firma/kontakt.html i dać jakąś opinię?

          Komentarz

          • bzyq_74
            RS
            • 2008
            • 3467
            • Volkswagen
            • BXE 1.9 TDI PD 105 KM
            • CYKA 2.0 TDI CR 150 KM

            #6
            Szukajka wypluła to:


            różne są opinie o tym ASO
            MARCIN
            Mój szkodnik

            Komentarz

            • robertg
              Drive
              S_OCP Member
              • 2008
              • 56

              #7
              Zamieszczone przez Kristofokles
              A miał ktoś styczność z: http://auto-centrum.tychy...ma/kontakt.html i dać jakąś opinię?
              Robilem tam pierwszy przeglad w grudniu. Co do fachowosci obslugi sie nie wypowiadam bo sie nie znam, ale podejscie do klienta maja tragiczne - malo braklo zebym wyszedl po minucie rozmowy, generalnie odnioslem wrazenie ze robia mi laske przyjmujac mnie na przeglad. Koncowe pytanie czy na pewno bardzo chce miec umyty samochod bo oni nie maja "kim" go umyc mnie zalamalo, prawie tak samo jak widok tego "umytego" samochodu Nastepny przeglad w Emidzie albo poza ASO... i zaluje ze sie skusilem na Tychy.
              OII Ambiente

              Komentarz

              • przemek88
                Rider
                • 2009
                • 613

                #8
                Zamieszczone przez Kristofokles
                A miał ktoś styczność z: http://auto-centrum.tychy.pl/nowa/pl/firma/kontakt.html i dać jakąś opinię?
                Co prawda nie oddawałem tam samochodu na serwis ale kupowałem u nich kilka części z magazynu i byłem zadowolony z obsługa klienta tez sobie radzą kiedyś było gorzej


                Moja Octavia 1.9 TDI AGR

                Komentarz

                • Dariio
                  Ambiente
                  • 2009
                  • 139
                  • Octavia II combi (1Z5)
                  • CEGA 2.0 TDI CR RS 170 KM

                  #9
                  Skoda Serwis
                  W&K Kolasińscy
                  ul. Łabędzka 27
                  Gliwice- na przeciw Tesco

                  tel. 032 270 88 64 032 270 88 64
                  kom. 601 461 387 601 461 387

                  Komentarz

                  • Kristofokles
                    Drive
                    • 2010
                    • 92

                    #10
                    Boję się np. takich ASO które co jakiś czas zmieniają markę np. Ganinex w Katowicach, jeszcze chyba rok temu miał autoryzację Citroena a teraz jest Skoda. Czyżby w tak krótkim czasie poznali jego mechanicy wszystkie tajniki Skód? A potem się okazuje, że zamiast zamówić chłodnicę wody to zamówili chłodnicę klimy!!

                    Komentarz

                    • Adam-Ski
                      Rider
                      • 2009
                      • 476
                      • Seat
                      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                      #11
                      Miałem okazję zrobić po zakupie auta przeglad techniczny w Auto Centrum w Tychach - ogólnie OK, brakuje tam tego "coś"...
                      Samemu za ok. miesiąc bedę mial przegląd tzw. olejowy i sam się teraz zastanawiam gdzie pojechać: czy do Emidy w Rudzie Śl. czy do Ganinex'u - gdzie mam dosłownie rzut kamieniem.
                      W Ganinexie kupowałem juz jakieś akcesoria czy do służbowej Fabii czy prv OII i widzę, że goście są kumaci i obsługa jest w porządku.
                      W Fabii zrobili mi przegląd LPG i świetną kalibrację instalalacji, tak że pali na trasie na poziomie 7.5 a po mieście 9.0. A przed tą usługą średnio wychodziło o 2,5 l więcej. Auto zbiera się normalnie i przyb przełączaniu z benzyny na LPG nie szarpie

                      Fakt, jak pisze Kristofokles, że dealer ten ma autoryzację Citroen'a ale prócz tego grupę Fiata... i co za dużo to chyba niezdrowo.

                      Zobaczę, pomyślę może skuszę się i podjadę na ten przegląd do Ganinex'u... i dam potem znać.
                      Była Octavia II (Combi) 1.9 TDI PD

                      Był Rapid 1.4 TDI-CR

                      Poprzednio także Fabia II Combi 1,4 16V

                      Komentarz

                      • maverick
                        Drive
                        • 2009
                        • 73

                        #12
                        Dzień dobry.
                        A co sądzicie o serwisie w Pszczynie??
                        Ja tam robiłem przeglądy i naprawy gwarancyjne. Naprawdę miła obsługa
                        Nie będę ukrywał że jestem upierdliwy do tego stopnia że wolę stać przy aucie jak przy nim robią... nie do końca się to podoba obsłudze ale pozwolili. Kierownik serwisu jest bardzo ok.

                        Komentarz

                        • Kristofokles
                          Drive
                          • 2010
                          • 92

                          #13
                          Do Maverick: chyba masz rację, w Pszczynie czyli Ganinex. Myślę że chłopcy niedawno otrzymali autoryzację Skody i teraz na początku się starają. Chyba skoczę do nich! Dzięki

                          Komentarz

                          • Maicroft
                            Moderator
                            S_OCP MemberModeratorr
                            • 2004
                            • 25757
                            • Audi

                            #14
                            W Pszczynie jest tez przeciez Welm Centrum, a Ganinex Skode robi od około roku dopiero
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz

                            • maverick
                              Drive
                              • 2009
                              • 73

                              #15
                              Dokładnie ... w Pszczynie jest oddział Inter Welmu z Bielska.

                              Komentarz

                              • Andrev3
                                RS
                                S_OCP Member
                                • 2006
                                • 6116

                                #16
                                WIęc tak ja polecam Emidę, Kierata w Tychach nie polecam bo to mega oszust. Ewentualnie uderz do Bielska do Korczyka, tam jest nasz człowiek na salonie sprzedaży to dopilnuje CI samochodu na przeglądzie.
                                RENT COMPLEX

                                DACAR.team

                                Komentarz

                                • krzg
                                  Drive
                                  • 2009
                                  • 80

                                  #17
                                  Zamieszczone przez Kristofokles
                                  Boję się np. takich ASO które co jakiś czas zmieniają markę np. Ganinex w Katowicach, jeszcze chyba rok temu miał autoryzację Citroena a teraz jest Skoda.
                                  Dla ścisłości autoryzację Citroena ma AUTO-GAZDA. Ganinex to inna firma oprócz grupy Fiata ma teraz autoryzacje na Skode. Co do kadry technicznej to sa osoby z innych punktów dealerskich Skód więc pojęcie maja o tym co robią.

                                  Komentarz

                                  • Leafy
                                    Ambiente
                                    S_OCP Member
                                    • 2004
                                    • 229

                                    #18
                                    Nasza firma podpisała umowę serwisową z Ganinexem w Katowicach, więc będzie można coś więcej powiedzieć o nich.
                                    Jak napisał Grzesiek, Ganinex ma autoryzację Skody od roku ale widzę, że podejście jest właściwe, ponieważ to nie jest nowy diler na rynku. Ganinex ma doświadczenie z innymi markami ale podejście do klienta budują dłużej niż rok.

                                    Aktualnie za serwis odpowiedzialny jest Tomasz Stanclik. Facet jest w porządku i potrafi rozmawiać z klientem.

                                    W zeszłych tygodniu robili mi przegląd a w tym robią mi zawieszenie i parę innych rzeczy.

                                    Ja jestem nastawiony pozytywnie w przeciwieństwie do niektórych innych dilerów

                                    Komentarz

                                    • robert70
                                      Rider
                                      • 2008
                                      • 499

                                      #19
                                      Napisz jak układa się współpraca z Ganinexem mam do nich bardzo blisko i ciekawy jestem jak sobie radzą, z tego co wiem to z fiaem dali sobie radę
                                      O2 FL 1,6 Mint "MAŁA CZARNA" LPG - LandiRenzo

                                      Komentarz

                                      • jatagan
                                        Classic
                                        • 2009
                                        • 34

                                        #20
                                        Witam.
                                        O Auto-centrum w Tychach , czyli o Kieracie. Właśnie odebrałem z naprawy moje kochanie. Po telefonie ściągnęli mnie z miejsca kraksy w ciągu godziny. Rozmowy z ubezpieczycielem mojego krzywdziciela trwały tydzień , ale w końcu ustąpił i pokrył wszystkie koszty (a jak zobaczyłem jakie to na mojej łysinie włosy stanęły mi dęba :roll: ) Natychmiast dostałem samochód zastępczy (Fabia 1,4 benzynka). Naprawa trawała 14 dniNie mogę złego słowa powiedzieć o obsłudze blacharni. Byłem w trakcie naprawy trzy razy - bez najmniejszych problemów miałem dostęp do samochodu. Widziałem jakie części montują i jak są spasowane.
                                        Byłem na stacji diagnostycznej - prostomz warsztatu - wszystko jest O.K. Ogólnie- jestem zadowolony z usługi i obsługi. Ale może jestem wyjątkowo spolegliwym klientem? ops: apa

                                        Komentarz

                                        • opus
                                          Classic
                                          • 2008
                                          • 1

                                          #21
                                          Kierat - Tychy nie POLECAM!!!
                                          Naprawa blacharsko-lakiernicza trwała wraz z poprawkami [glow=red:829a40833d]6 MIESIĘCY[/glow:829a40833d]
                                          NIe będę opisywał całej sprawy ,ale oparło się też o SAP i dopiero wtedy sprawa ruszyła.
                                          Tak więc wnioski proszę sobie wyciągnąć samemu.
                                          Natomast mogę polecić Lellka z Gliwic.

                                          PZDR

                                          Komentarz

                                          • rumurek
                                            Classic
                                            • 2009
                                            • 24

                                            #22
                                            Ja byłem już kilka razy w Ganinexie w Katowicahc i jestem MEGA zadowolony - super podejscie do klienta, czyściutkie auto po serwisie i dobry czas naprawy. Podpytalem o mechaników i podobno wszyscy z dlugim stazem w skodzie a wiekszosc przyszla z Dabrowy Górniczej i Sosnowca. Rabat moze mam troche mały bo 10% i 10% ale moze w przyszlosci da sie cos wynegocjowac. Jezeli chodzi o Emide to ja mam kiepskie doswiadczenia i napewno juz tam nie zawitam - chociaz serwisiwalem tam swoje skody prawie od 6 lat. Teraz tylko Ganinex.

                                            Komentarz

                                            • baca10
                                              RS
                                              • 2009
                                              • 6225

                                              #23
                                              Kristofokles, Mozesz tez jechac do MARGO w RYbniku
                                              UL. wodzislawska 201
                                              Popros p. Kamila Wojcik nr tel 032/424 81 07
                                              i dogadaj szczegoly
                                              Jak chcesz wiecej info to daj znac na PW

                                              Komentarz

                                              • KrisMil
                                                Classic
                                                • 2007
                                                • 27

                                                #24
                                                Odnośnie Ganinex w Katowicach.

                                                Jeżeli chodzi o serwis mechaniczny to nie mam zastrzeżeń.
                                                osoba zajmująca się serwisem: Tomasz Staniclik
                                                Chwalą się, że ściągnęli mechaników skody z innych ASO.

                                                Wymieniałem u nich m.in. rozrząd, tarcze, klocki... robiłem 2-3 przeglądy.
                                                Ceny bardzo konkurencyjne

                                                A więc jeżeli chodzi o część mechaniczną nie mam zastrzeżeń i mogę w pełni polecić.

                                                Natomiast nie polecam napraw lakierniczych !!!
                                                Muszę się jeszcze nauczyć Skody

                                                Komentarz

                                                • Arcziaka
                                                  Classic
                                                  • 2010
                                                  • 2

                                                  #25
                                                  Pytam ci
                                                  Czy jest TURBO do SKoda Octavia II combi 1.6 FSi ??
                                                  Arczi !

                                                  Komentarz

                                                  Pracuję...